RDE
RODE M1-S - Mikrofon dynamiczny
518,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Czułość mikrofonu | -56 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 75 - 18000 Hz |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Waga mikrofonu | 360 g |
Wzmacniacz
| Impedancja wyjścia | 320 Ω |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].