RDE
RODE M5 Pair - Para mikrofonów pojemnościowych
803,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Mikrofon
| Impedancja mikrofonu | 200 Ω |
| Czułość mikrofonu | -34 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon studyjny |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 80 g |
| Wymiary (SxGxW) z podstawą | 20 x 20 x 100 mm |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 20 x 100 mm |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].