RDE
RODE NT-USB+ - Mikrofon Pojemnościowy USB
773,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Mikrofon
| Przepływność | 24 bit |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Zakres dynamiczny | 97 dB |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Kompatybilny z iOS | 14 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Kompatybilny z Androidem | 11 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.14 lub nowszy |
| Dołączone oprogramowanie | RØDE Reporter |
| Dołączone oprogramowanie | RØDE Central |
| Dołączone oprogramowanie | RØDE Connect |
| Dołączone oprogramowanie | RØDE X Unify |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 184 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Waga mikrofonu | 540 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].