RDE
RODE NT-USB Mini - Mikrofon Pojemnościowy USB
466,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| System operacyjny | macOS 10.12, Windows 10 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Porty i interfejsy
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Port USB | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB/3.5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Mikrofon
| Przepływność | 24 bit |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Model | Mikrofon stołowy |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 89,3 mm |
| Szerokość produktu | 89,3 mm |
| Wysokość produktu | 141,9 mm |
| Waga mikrofonu | 585 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].