RDE
RODE NT1 5th Generation Silver - Mikrofon pojemnościowy
1 090,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
Wydajność
| Kolor produktu | Srebrny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 308 g |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | RØDE SC29 kabel USB-C x 1 |
| Zawartość opakowania | RØDE SM6 uchwyt przeciwwstrząsowy i pop filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel XLR x 1 |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Mikrofon
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 1% |
| Impedancja wyjściowa | 100 Ω |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz / 96 kHz / 192 kHz |
| Maksymalny SPL | 142 dB |
| Głębia bitowa | 24/32 |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Model | Mikrofon studyjny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].