RDE
RODE NTG3B - Mikrofon shotgun. czarny
2 897,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Podstawa biurkowa | Nie |
Moc
| Napięcie pracy | 48 V |
| Zużycie energii | 5 mA |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -30 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 1% |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
Wzmacniacz
| Impedancja wyjścia | 25 Ω |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 163 g |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 255 x 19 mm |
| Szerokość produktu | 19 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
Szczegóły techniczne
| Zasilanie | 48V Phantom Power |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
Odbiornik
| Stosunek sygnału do szumu | 81 dB |
| Zakres dynamiczny | 117 dB |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].