RDE
RODE NTG4+ - Mikrofon shotgun
1 207,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
Mikrofon
| Model | Mikrofon do aparatu cyfrowego |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 176 g |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 22 x 278 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | mini XLR (3-pin) |
Szczegóły techniczne
| Impedancja | 200 Ω |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].