RDE
RODE PodMic - Mikrofon Dynamiczny Podcast
439,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjście XLR | 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 172 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Waga mikrofonu | 937 g |
| Wysokość produktu | 62 mm |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -57 dB |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Konfiguracja wyjściowa | Zrównoważony |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].