RDE
RODE PodMic White - Mikrofon Dynamiczny Podcast
453,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Konfiguracja wyjściowa | Zrównoważony |
| Czułość mikrofonu | -57 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Waga mikrofonu | 937 g |
| Głębokość produktu | 172 mm |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Wyjście XLR | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Biały |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].