RDE
RODE VideoMic GO II HELIX - Mikrofon do kamery
479,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.15 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Kompatybilny z iOS | 14 lub nowszy |
| Kompatybilny z Androidem | Android 9.0 lub nowszy |
Porty i interfejsy
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Interfejs urządzenia | 3,5 mm (1/8") |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 33 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 21,6 mm |
| Szerokość produktu | 21,6 mm |
Mikrofon
| Zakres dynamiczny | 95 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Czułość mikrofonu | -31 dB |
| Model | Mikrofon do telefonu komórkowego/smartfona |
| Głębia bitowa | 24 |
| Równoważny poziom hałasu | 15 dB |
| Maksymalny SPL | 110 dB |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Czerwony |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Uchwyt izolujący HELIX™ x 1 |
| Zawartość opakowania | Gąbka przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].