RDE
RODE VideoMic NTG - Mikrofon do kamery
1 116,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wzmacniacz
| Impedancja wyjścia | 10 Ω |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 30 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 350 mAh |
Mikrofon
| Przepływność | 24 bit |
| Model | Mikrofon do aparatu cyfrowego |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -26 dB |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 94 g |
| Średnica | 2,16 cm |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | USB/3.5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Odbiornik
| Wyjście audio | 3,5 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].