RDE
RODE VideoMic Pro Rycote - Mikrofon do kamery
999,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Odbiornik
| Wyjście audio | 3,5 mm |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Waga mikrofonu | 85 g |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Wymiary (SxGxW) z podstawą | 75 x 170 x 100 mm |
Szczegóły techniczne
| Wzmocnienie sygnału wyjściowego | 6.9 dB |
| Zasilanie | 9V alkaline battery |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Napięcie pracy | 9 V |
| Typ obsługiwanych baterii | alkaline battery |
| Zużycie energii | 7,8 mA |
Wzmacniacz
| Impedancja wyjścia | 200 Ω |
Mikrofon
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 1% |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Model | Mikrofon do aparatu cyfrowego |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
Zawartość opakowania
| Podstawa biurkowa | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85181000 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].