RDE
RODE Wireless ME Dual - Kompaktowy bezprzewodowy system mikrofonowy z dwoma nadajnikami do nagrywania dwukanałowego (czarny)
973,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Nadajnik | Tak, x 2 |
| Zawartość opakowania | Etui transportowe x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB C do USB C x 2 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Futerkowa osłona przeciwwietrzna x 3 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB C do Lightning x 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 32 g |
| Głębokość produktu | 18,3 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 45,3 mm |
| Waga odbiornika | 32 g |
Cechy
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.15 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Typ produktu | Bezprzewodowy system mikrofonowy |
| Kompatybilny z iOS | 14 lub nowszy |
| Kompatybilny z Androidem | 11 lub nowszy |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Odczepiany |
| Głębia bitowa | 24 |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Zasięg | 100 m |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 122 dB |
| Zakres dynamiczny | 100 dB |
Bateria
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wejście TRS 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].