RDE
Rode Wireless ME TX - Nadajnik dedytkowany wireless ME
375,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| System operacyjny | mac OS 10.15 i wyższy, Windows 10 i wyższy, iOS 14, Android 11 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
Moc
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Wysokość produktu | 18,3 mm |
| Głębokość produktu | 45,3 mm |
Porty i interfejsy
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
Mikrofon
| Przepływność | 24 bit |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon radiowy |
| Równoważny poziom hałasu | 22 dB |
| Obszar dobioru mikrofonu | 100 m |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 122 dB |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 100 dB |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do C x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona futerkowa deadcat x 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].