RDE
RODE Wireless Micro - 2-kanałowy cyfrowy system bezprzewodowy (Lightning, Biały)
492,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Bezprzewodowy system mikrofonowy |
| Kompatybilny z Androidem | 11 lub nowszy |
Porty i interfejsy
| Złącze Lightning | Tak |
Mikrofon
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Zasięg | 100 m |
| Stosunek sygnału do szumu | 73 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Maksymalny SPL | 135 dB |
| Głębia bitowa | 24 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel SC22 x 1 |
| Zawartość opakowania | Futerkowa osłona przeciwwietrzna x 2 |
| Zawartość opakowania | Futerał ładujący |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Nadajnik x 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 102 g |
| Waga odbiornika | 6 g |
| Waga etui | 61 g |
| Waga nadajnika | 12 g |
Bateria
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].