RDE
Rode Wireless PRO - Bezprzewodowy mikrofon
1 415,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga odbiornika | 32 g |
| Waga produktu | 30 g |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 46,5 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga etui | 177 g |
Mikrofon
| Stosunek sygnału do szumu | 72 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Dookólny |
| Typ mikrofonu | Mikrofon ręczny |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 123,5 dB |
| Zasięg | 260 m |
Porty i interfejsy
| Wyjście Stereo TRS 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel SC21 x 1 |
| Zawartość opakowania | Futerał ładujący |
| Zawartość opakowania | Etui transportowe x 1 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 3 |
| Zawartość opakowania | Lavalier II x 2 |
| Zawartość opakowania | Kabel SC34 x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel SC22 x 1 |
| Zawartość opakowania | Nadajnik x 2 |
| Zawartość opakowania | Kabel SC2 x 1 |
| Zawartość opakowania | MagClip GO x 2 |
Cechy
| Typ produktu | Bezprzewodowy system mikrofonowy |
| Kompatybilny z Androidem | 11 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 lub nowszy |
Bateria
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].