RDE
RODELink LAV - Mikrofon lavalier
414,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 60 - 18000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -33,5 dB |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Waga mikrofonu | 1 g |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon krawatowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Wzmacniacz
| Impedancja wyjścia | 3000 Ω |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].