ROH
Rotho Pojemnik CODY na karmę 25L dla psa
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 463 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
Cechy
| Kategoria | Dla psa |
| Materiały | Plastik |
| Kategoria produktu | Pojemnik na karmę |
| Pojemność | 25 l |
| Kolor produktu | Beżowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].