ROH
Rotho Pojemnik na przysmaki kwadratowy 0.5L LOFT transparentny/biały
18,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. |
Cechy
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Pojemnik na karmę |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
Waga i rozmiary
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wysokość produktu | 72 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 200 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].