ROH
Rotho pojemnik FLO na karmę 4,1l/1,5kg dla zwierząt
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiały | Plastik |
| Kategoria produktu | Pojemnik na karmę |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla królika |
| Pojemność | 4,1 l |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla szynszyli |
| Kolor produktu | Beżowy |
Waga i rozmiary
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Głębokość produktu | 136 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].