ASU
Router Asus ROG Rapture GT6 (1PK) - Czarny
1 397,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Obsługuje VPN | VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| IGMP snooping | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
Zawartość opakowania
| Kabel Ethernet | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Cechy
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 3 |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| BeamForming | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Audycje SSID | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | Mesh router |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Ilość anten | 9 |
| Maksymalny zasięg | 538,8 m² |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2,37 A |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 78,1 mm |
| Waga produktu | 880 g |
| Szerokość produktu | 172,3 mm |
| Wysokość produktu | 176,8 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 425 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].