ASU
Router ASUS ZenWiFi XT9 (1pak) - Czarny
1 039,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Obsługuje VPN | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP VPN Fusion VPN Server WireGuard |
| Dostęp dla gości | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Enterprise |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| IGMP snooping | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
Cechy
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | Kreator automatycznej aktualizacji |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Tryby pracy | Wireless router mode, Access point mode |
| Funkcje kontroli rodzicielskiej | Profile specjalne |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ethernet WAN | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | System siatki |
| Ilość anten | 6 |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Maksymalny zasięg | 264,77 m² |
Moc
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 110 - 240 V |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel Ethernet | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 740 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].