ASU
System Mesh Asus ZenWiFi Pro XT12 1PK AX11000 Wi-Fi 6 Czarny EU
1 535,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Serwer VPN | IPSec, OVPN, PPTP |
Ochrona
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Dostęp do harmonogramu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-PSK |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Enterprise |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Firewall | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 64 wejścia |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
Dane opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,56 kg |
| Szerokość opakowania | 243 mm |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 10756 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 1148 Mbit/s |
Cechy zarządzania
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Liczba strumieni danych | 4x4 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji | Tak |
Cechy
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
Konstrukcja
| Diody LED | Zasilanie, Status |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Router biurkowy |
Moc
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 2,37 A |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 241 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
Sieć komórkowa
| 4G | Nie |
| 3G | Nie |
| 5G | Nie |
Połączenie WAN
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Antena
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Ilość anten | 10 |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].