CUD
Router CUDY WR1200 LAN 10/100 AC1200 Dual Band WiFi Mesh
79,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Obsługuje VPN | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Radio bezprzewodowe | Tak |
Pozostałe funkcje
| Obsługiwane rodzaje WAN | Dynamic IP/Static IP/PPPoE |
| Protokoły Fibre Channel | IPv6 |
Ochrona
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
Cechy zarządzania
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN, WLAN |
| Typ produktu | Router biurkowy |
Protokoły
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
Moc
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 134,6 mm |
| Wysokość produktu | 27,9 mm |
| Szerokość produktu | 221 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 98SE |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Sieć komórkowa
| 3G | Nie |
| 5G | Nie |
| 4G | Nie |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
Połączenie WAN
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
Cechy
| Wielkość pamięci flash | 8 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
Antena
| Ilość anten | 4 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Zawartość opakowania
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].