ZTE
Router ZTE G5 Ultra 5G (MC8512) Rrouter stacjonarny SIM 5G Ultra z WiFi7 (OUTLET)
1 231,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
Konstrukcja
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
Antena
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
Połączenie WAN
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 be |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ax |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].