ZTE
Router ZTE U50 5G (OUTLET)
719,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć komórkowa
| Chipset modemu | Qualcom Snapdragon X55 + QCA6391 |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Bateria
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Konstrukcja
| Typ produktu | Przenośny router |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1800 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Modulacja | 256-QAM |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 163,7 g |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 72 mm |
Sieć
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Niedostępny |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Cechy zarządzania
| MIMO | Tak |
Połączenie WAN
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
Cechy
| Procesor wbudowany | Tak |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Model procesora | Qualcomm Snapdragon X55 5G |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
Antena
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].