OVC
Rower stacjonarny, magnetyczny OVICX Q200X z ekranem dotykowym 15,6" TFT, WIFI bluetooth&app (OUTLET)
2 534,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 44 kg |
| Szerokość opakowania | 1040 mm |
| Wysokość opakowania | 860 mm |
| Szerokość produktu | 572 mm |
| Głębokość produktu | 1370 mm |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość produktu | 1136 mm |
| Waga produktu | 39,4 kg |
| Waga koła zamachowego | 6,5 kg |
Cechy
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Paski na nogi | Tak |
| Wyświetlone parametry treningu | Moc |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ produktu | Rower spiningowy |
| Regulowane siodełko | Pionowy/Poziomy |
| Kolor produktu | Szary |
| Oparcie | Nie |
| Regulacja wysokości uchwytu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Kółka transportowe | Tak |
| System oporu | Magnetyczny |
| Wyściełane siedzenie | Tak |
| System jazdy | Pasek klinowy |
| Wyświetlone parametry treningu | Rezystancja |
| Typ regulacji oporu | Ręczny |
| Monitor wydajności | Tak |
| Wyświetlone parametry treningu | Cadence |
| Regulowana siła oporu | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ wyświetlacza | TFT |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].