ROY
ROYAL CANIN BHN Cocker Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 12 kg
301,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Włókna surowe | 1,4% |
| Białko | 25% |
| Popiół surowy | 5,1% |
Cechy
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rasa psa | Cocker Spaniel |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez laktozy | Tak |
| Smak karmy | Drób |
| Wielkość psa | Średnie (12 -18kg) |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Zbożowy |
| Główny smak | Drób |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez soi | Nie |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Kurczak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bezglutenowe | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].