ROY
ROYAL CANIN BHN Golden Retriever - sucha karma dla psa dorosłego - 12 kg
301,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Waga produktu | 12 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Golden Retriever |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa pupila | Golden Retriever |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bez soi | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Drób |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Bezglutenowe | Nie |
Wartości odżywcze
| Popiół surowy | 6,3% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Białko | 25% |
| Włókna surowe | 3,7% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].