ROY
ROYAL CANIN BHN Labrador Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 12kg
331,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Bez soi | Nie |
| Smak karmy | Kukurydza |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rasa psa | Labrador Retriever |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Smak karmy | Ryż |
| Efekty zdrowotne | Utrzymywanie kondycji trawiennej, Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Drób |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Główny smak | Kurczak |
| Wiek pupila | Junior |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
Wartości odżywcze
| Białko | 33% |
| Popiół surowy | 6,9% |
| Fosfor | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Wapń | 1,25% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].