ROY
ROYAL CANIN BHN Pomeranian Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 3kg
96,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawartość żelaza | 41 mg/kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Zawartość manganu | 54 mg/kg |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawartość jodu | 4,1 mg/kg |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Białko | 26% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Zawartość selenu | 0,09 mg/kg |
| Włókna surowe | 1,6% |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Popiół surowy | 5,4% |
| Zawartość miedzi | 13 mg/kg |
| Bez laktozy | Brak danych |
Cechy
| Rodzaj produktu | Karma sucha |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Szpic miniaturowy |
| Smak karmy | Warzywo |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Worek |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].