ROY
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Ageing 8+ - sucha karma dla psa starszego - 1,5kg
67,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Cechy
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Senior |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie nerek |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Smak karmy | Drób |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły (powyżej 8 lat) |
| Rasa psa | Yorkshire Terrier |
| Rodzaj produktu | Karma sucha |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
Wartości odżywcze
| Zawartość żelaza | 43 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,09 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 29000 IU/kg |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawartość miedzi | 13 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Popiół surowy | 5,4% |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Włókna surowe | 2,9% |
| Białko | 29% |
| Zawartość jodu | 4,3 mg/kg |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawartość witaminy D3 | 800 IU/kg |
| Zawartość manganu | 55 mg/kg |
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Worek |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].