ROY
ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - sucha karma dla dorosłych psów - 3 kg
121,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Białko | 23% |
| Włókna surowe | 2,1% |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zawartość jodu | 3,9 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 15500 IU/kg |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Popiół surowy | 6,9% |
| Zawartość cynku | 128 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,06 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 39 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 12 mg/kg |
| Zawartość manganu | 51 mg/kg |
| Dodatki technologiczne | Przeciwutleniacze |
| Klinoptylolit pochodzenia osadowego (na kg) | 10 g |
| Trifosforan pentasodu (na kg) | 3,5 g |
Cechy
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Efekty zdrowotne | Wzmacniające uzębienie |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Smak karmy | Drób |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Wielkość psa | Małe (do 5 kg) |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].