ROY
Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - sucha karma dla psa dorosłego - 3kg
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Smak karmy | Warzywo |
| Waga produktu | 3 kg |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek pupila | Junior |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Rasa pupila | Jamnik |
| Rasa pupila | Szpic miniaturowy |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
Wartości odżywcze
| Zawartość miedzi | 11 mg/kg |
| Popiół surowy | 5,2% |
| Włókna surowe | 6,6% |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Zawartość manganu | 47 mg/kg |
| Zawartość cynku | 136 mg/kg |
| Zawartość jodu | 3,6 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 22000 IU/kg |
| Zawartość tłuszczu | 11% |
| Zawartość żelaza | 36 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,04 mg/kg |
| Białko | 30% |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].