ROY
ROYAL CANIN Mini Ageing +12 3,5kg
104,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Bez cukru | Brak danych |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Główny smak | Drób |
| Dodatkowe informacje | Produkt w trakcie zmiany szaty graficznej i składu. Wysyłka w zależności od partii dostawy |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa pupila | Yorkshire Terrier |
| Wiek pupila | Senior |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Bez soi | Nie |
| Kuponing Royal Canin | Rabat 30 zł |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Rasa pupila | Jack Russell Terrier |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
Wartości odżywcze
| Białko | 26% |
| Popiół surowy | 5,5% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].