ROY
ROYAL CANIN Mini Mature 0,8kg
29,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Waga produktu | 800 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Drób |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez soi | Nie |
| Rasa pupila | Jack Russell Terrier |
| Wiek pupila | Senior |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Dodatkowe informacje | Produkt w trakcie zmiany szaty graficznej i składu. Wysyłka w zależności od partii dostawy |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Wartości odżywcze
| Białko | 27% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Popiół surowy | 6,3% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].