ROY
ROYAL CANIN Puppy Mini SHN - sucha karma dla szczeniąt - 8 kg
246,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez soi | Nie |
| Bez konserwantów | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Smak karmy | Drób |
| Waga produktu | 8 kg |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Bez cukru | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Zdrowe kości, zdrowy wzrost, silne i mocne zęby |
| Wielkość psa | XS (<4 kg) |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Wiek pupila | Junior |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Rasa pupila | Jack Russell Terrier |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
Wartości odżywcze
| Białko | 31% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Popiół surowy | 7,3% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].