ROY
ROYAL CANIN SHN Maxi Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 15 kg
326,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez soi | Nie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bez konserwantów | Tak |
| Waga produktu | 15 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe informacje | Produkt w trakcie zmiany szaty graficznej i składu. Wysyłka w zależności od partii dostawy |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Drób |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Kuponing Royal Canin | Rabat 60 zł |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
Wartości odżywcze
| Popiół surowy | 7,6% |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Białko | 26% |
| Włókna surowe | 1,6% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].