ROY
ROYAL CANIN SHN Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 4kg
120,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawartość manganu | 72 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 15 mg/kg |
| Zawartość biotyny | 1100 μg/kg |
| Zawartość jodu | 5,1 mg/kg |
| Zawartość cynku | 174 mg/kg |
| Metaboliczna energia (ME) | 3791 kcal/kg |
| Zawartość żelaza | 222 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 17000 IU/kg |
| Zawartość witaminy C | 390 mg/kg |
| Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) | 25,8 mg/kg |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 4,2 mg/kg |
| Zawartość witaminy B12 | 70 μg/kg |
| Fosfor | 1,07% |
| Zawartość potasu | 0,6% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Zawartość witaminy B6 | 8,3 mg/kg |
| Zawartość witaminy E | 490 mg/kg |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość niacyny (witaminy B3) | 42,6 mg/kg |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 6,4 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,38 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Wapń | 1% |
| Białko | 30% |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Sód | 0,4% |
| Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) | 0,9 mg/kg |
| Zawartość magnezu | 0,06% |
Cechy
| Smak karmy | Drób |
| Smak karmy | Ryż |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Junior |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Biotyna |
| Zawiera witaminy | Tiamina |
| Zawiera witaminy | Witamina B2 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Waga produktu | 4 kg |
| Efekty zdrowotne | Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Zawiera witaminy | Witamina B5 |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Zawiera witaminy | Witamina B3 |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Kwas foliowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].