ROY
ROYAL CANIN SHN Mini Adult 8+ - sucha karma dla psa dorosłego - 8kg
216,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Metaboliczna energia (ME) | 3981 kcal/kg |
| Zawartość selenu | 0,24 mg/kg |
| Popiół surowy | 4,7% |
| Zawartość biotyny | 2770 μg/kg |
| Zawartość witaminy E | 600 mg/kg |
| Fosfor | 0,61% |
| Zawartość cynku | 215 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 15 mg/kg |
| Zawartość potasu | 0,7% |
| Białko | 27% |
| Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) | 9 mg/kg |
| Zawartość witaminy C | 300 mg/kg |
| Zawartość manganu | 73 mg/kg |
| Zawartość niacyny (witaminy B3) | 15,1 mg/kg |
| Zawartość witaminy B12 | 70 μg/kg |
| Zawartość jodu | 5,2 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Sód | 0,3% |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 4,2 mg/kg |
| Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) | 34,6 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Zawartość tauryny | 2100 mg/kg |
| Zawartość L-karnityny | 50 mg/kg |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Wapń | 0,82% |
| Zawartość witaminy B6 | 26,6 mg/kg |
| Zawartość magnezu | 0,13% |
| Zawartość żelaza | 143 mg/kg |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 3,9 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 24000 IU/kg |
Cechy
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Zawiera witaminy | Witamina B3 |
| Zawiera witaminy | Witamina B2 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Senior |
| Waga produktu | 8 kg |
| Zawiera witaminy | Tiamina |
| Smak karmy | Drób |
| Smak karmy | Ryż |
| Smak karmy | Warzywo |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Kwas foliowy |
| Zawiera witaminy | Biotyna |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina B5 |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Kuponing Royal Canin | Rabat 60 zł |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Drób |
| Rasa pupila | Jack Russell Terrier |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].