CNC
Rozdrabniacz 1000W RM3300 CONCEPT
326,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 219 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 176 mm |
Cechy
| Ilość prędkości | 4 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pojemność miski | 2 l |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Ubijacz | Tak |
Materiał
| Materiał wykonania miski | Szkło |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].