SA1
Samsung 10Ah Wireless Battery Pack (SFC 25W), Beige
169,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Obsługiwane produkty | *Wireless Charging : Galaxy S6, Galaxy Note5, Galaxy Z Fold, Galaxy Z Flip & Later // Galaxy Watch Active, Galaxy Watch 3 & Later // Galaxy Buds Plus, Buds Live, Buds2, Buds Pro and Buds2 Pro // Qi certified devices**Fast Wireless Charging : Galaxy S6 Edge+, Galaxy Note 5, Galaxy Z Fold, Galaxy Z Flip & Later // iPhone8 & Later ***Super Fast Charging(Wired) : Galaxy S10 5G, Galaxy Note10, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip3 & Later // Galaxy A90 5G, A80, A70, A52, A33, A23, A05, A15 & Later // Galaxy M31s, M51, M62, M23, M53, M14 & Later // Galaxy Tab S7 & Later |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Wireless Battery Pack, USB-C to USB-C Charging Cable, QSG |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 222 g |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 72 mm |
| Głębokość produktu | 16,4 mm |
Moc
| Napięcie operacyjne | 3.3-11.0 V |
| Napięcie | 9 V |
| Prąd wyjściowy | 2770 mA |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
Wydajność
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Wbudowane radio | Nie |
| Maksymalne zasilanie USB | 25 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].