SA1
Samsung Common 10,000mAh Battery Pack Beige
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Battery Pack, USB-C to USB-C Charging Cable, QSG |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Głębokość produktu | 15,6 mm |
| Wysokość produktu | 148 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Moc
| Napięcie operacyjne | 9 V |
| Napięcie | 9 V |
| Prąd wyjściowy | 2770 mA |
| Prąd wyjściowy | 2,77 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 25 W |
Konstrukcja
| Kompatybilność ładowarki | Słuchawki/Zestaw słuchawkowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Tablet |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kolor produktu | Beżowy |
Wydajność
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].