SAV
SAVIO POWERBANK 10000 MAH MAGNETYCZNY BIAŁY BA-13
83,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 200 g |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Wysokość produktu | 68,2 mm |
| Szerokość produktu | 99 mm |
| Głębokość produktu | 20,7 mm |
| Długość kabla USB Type-C | 30 cm |
Konstrukcja
| Kształt | Prostokątny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowana latarka | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | ABS, Poliwęglan (PC) |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Jednoczesne zasilanie i ładowanie urządzenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Wydajność
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 38,5 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania baterii (USB) | 3,5 h |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Wbudowane radio | Nie |
| Funkcja podgrzewania | Nie |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
Moc
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed rozładowaniem baterii |
| Napięcie | 5/9/12 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Prąd wejściowy | 1.5/2/3 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 20 W |
| Napięcie operacyjne | 5/9/12 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
Porty i interfejsy
| Złącze Lightning | Nie |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Złącze micro-USB | Nie |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Złącze USB typu A | Nie |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Dane logistyczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].