SAV
SAVIO RADIO PRZENOŚNE BIAŁE RS-02
81,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Radio przenośne SAVIO RS-02 Kabel ładowania USB-A (M) – USB-C (M) Instrukcja obsługi |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Słuchawki w zestawie | Nie |
| Ilość części | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeganie | Używać produktu zgodnie z jego przeznaczeniem – niewłaściwe użytkowanie może spowodować uszkodzenie. Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci, wysokiej temperatury, promieni słonecznych oraz nie używać w zapylonym otoczeniu. Czyścić wyłącznie suchą ściereczką. Samodzielne naprawy lub modyfikacje skutkują utratą gwarancji i mogą uszkodzić produkt. Uderzenie lub upuszczenie może spowodować uszkodzenie. Produkt nie jest zabawką – przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Cechy
| Regulacja głośności | Tak |
| Wyście mocy ac | Nie |
| Termometr | Nie |
| Słyszalny alarm | Nie |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wymagany montaż | Nie |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Radio internetowe | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Zastosowanie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Kontrola rodzicielska | Nie |
| OSD | Nie |
| Funkcja powerbank | Nie |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Diody LED | Tak |
Zegar
| Zintegrowany zegar | Nie |
| Alarm | Nie |
| Funkcja wstrzymania | Nie |
Radio
| Typ tunera | Analogowy |
| Radio | Przenośny |
| Zakresy tunera | FM |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
Moc
| Czas ładowania | 3 h |
| Źródło zasilania | USB |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].