SEN
Sennheiser E 845 - Mikrofon wokalny, dynamiczny, super-kardioidalny
479,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Waga mikrofonu | 330 g |
Mikrofon
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Model | Mikrofon doręczny |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 16000 Hz |
Wydajność
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR |
| Złącze Mini XLR (3-pin) | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].