SEN
Sennheiser E945 - Mikrofon dynamiczny, super-kardioidalny, wokalowy
908,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Średnica produktu | 47 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
Mikrofon
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 18000 Hz |
| Impedancja | 350 Ω |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
Materiał
| Materiał obudowy | Metal |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].