SEN
Sennheiser EW-D ME2 SET (Q1-6) - Zestaw bezprzewodowy z nadajnikiem miniaturowym z mik. ME2, 470-526 MHz
3 131,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Nadajnik
| Waga nadajnika | 120 g |
| Głębokość nadajnika | 20 mm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, bateryjne |
| Szerokość nadajnika | 63 mm |
| Wysokość nadajnika | 80 mm |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
Odbiornik
| Złącze anteny zewnętrznej | Tak, x 2 |
| Wysokość odbiornika | 44 mm |
| Wyświetlacz odbiornika | Tak |
| Złącze XLR-3 | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ odbiornika | Odbiornik stacjonarny |
| Waga odbiornika | 1 kg |
| Szerokość odbiornika | 189 mm |
| Głębokość odbiornika | 212 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Cechy
| Typ częstotliwości roboczej | Ultra wysoka częstotliwość (UHF) |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Zakres częstotliwości radiowych (RF) | 470,2 - 526 MHz |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | ≤ -60 dB przy 1 kHz |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Bluetooth | Tak |
Mikrofon
| Maksymalny SPL | 130 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 17000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Złącze 3,5 mm | 1 |
| Czułość mikrofonu | 17 mV/Pa |
| Długość przewodu | 1,6 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Gumowe nóżki |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Nadajnik x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Zestaw do montażu w racku |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Antena zewnętrzna x 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].