SEN
Sennheiser MD 421 II - Mikrofon dynamiczny
1 987,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Długość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 385 g |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Impedancja | 200 Ω |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 17000 Hz |
| Filtr dolnoprzepustowy | Tak |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze XLR-3 | Tak |
Materiał
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter gwintu 5/8″na 3/8″ x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].