SEN
Sennheiser MKE 1-EW-3 - sub-miniaturowy, beżowy
1 727,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Model | Mikrofon subminiaturowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Waga mikrofonu | 0,1 g |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Maksymalny SPL | 142 dB |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Beżowy |
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 1,6 m |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Nasadka ochronna make-up x 3 |
| Zawartość opakowania | Nasadka korekcji charakterystyki częstotliwościowej x 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].